O nás

Čo výška spojila… Kamaráti, ktorí počas celého štúdia vymýšľali, ako zlepšiť a spestriť vysokoškolský život. Popri učeniu, pijatike a živote na intráku sme organizovali množstvo akcií v oblasti vzdelania, cestovania, kultúry či zábavy. Každú partiu na výške niečo spája. U nás to bolo najmä intrák, cestovanie, spoznávanie nových kultúr (jeden z nás už vo veľkom dobíja svet, heh) a predovšetkým rovnako šibnutý humor 🙂 🙂 

SWEAR, značka ktorá stojí za študnetom

Nie je jednoduché nájsť kompromis medzi 4 rôznymi pohľadmi na svet. Bolo potrebných veľa interných stretnutí, diskusii, no hlavne vitamínu D a nakoniec sa nám podarilo nájsť to, čo sme chceli. Spojili sme podstatu študentského života, zážitky a podporu lokálnej výroby v jednom záväzku – SWEAR –  značka oblečenia, ktorá stojí za študentom…..Vravíš si, budete za mňa písať semenárky alebo robiť skúšky? Odpoveď je NIE, toto je tvoj údel 🙂 🙂 . My sa postaráme o to, aby sa na tvoje vysokoškolské zážitky nezabudlo.

JEDINEČNOSŤ je to čo nás odlišuje

Jasné, to vraj hovorí každá značka. My na to však máme ozajstný patent, pretože sa na veci pozeráme inak. SWEAR je pre nás značkou, ktorá má svoj osobitý zmysel. Že aký? Vedeli sme, že študentský život nie je len o učení a sedení na prednáškach, študent je obojživelník, ktorý dokáže aj nemožné. Cez deň aj v noci, #SWEARDAYNIGHT. Nadľudský výkon študenta po prebdenej noci v škole paradoxne inšpiroval naše kreatívne ja. Preto sme vytvorili jedinečný dizajn, ktorý má 2 tváre, DAY/NIGHT – cez deň je to zamyslená LAMA, ktorá počúva alebo sa jednoducho nudí na prednáškach a v noci ožíva. Žiadne oži v koži ale špeciálna potlač, ktorá tvoju lamu rozsvieti a ukáže to zviera, čo v sebe cez deň skrývaš.

Vsadili sme na KVALITU

Tričká za 5€ čo sa rozpadnú, influencerské merche za nekresťanské peniaze a fast fashion, čo nás núti kupovať veci, ktoré nepotrebujeme. Strácame predstavu o reálnej hodnote práce a vecí, ktoré nosíme. Materiály a finálne produkty z Číny či tretích krajín dovážame vo veľkom hoci také tričká o kvalite ani nepočuli. Viete aké ťažké je preto nájsť poctivého výrobcu?

Vždy, keď človek začína niečo budovať, musí sa pripraviť na dlhú cestu. Veľa krát sme sa popálili, slepo dôverovali aj stratili nejaké úspory, no nakoniec však máme perfektných dodávateľov, ktorým sme veľmi vďační, že nám v začiatkoch verili a podali pomocnú ruku. Celý výrobný proces tak máme pod dohľadom, spolupracujeme s kvalitnou krajčírskou dielnou, ktorá ma certifikát regionálneho výrobcu…Poviete si Woow to bude super kvalita… áno je 🙂 . Sami radi nosíme kvalitné oblečenie a môžeme povedať, že sa kvalitou vieme vyrovnať aj svetovým značkám.

„Doesn't make sense, WTF, haha to Vám nikto nekúpi“

 

S kvalitou prichádza stránka ceny. Na túto tému sme dlho hľadali riešenie. Idete predávať študentom fakt kvalitné oblečenie, ktorého výrobný proces bude prebiehať v slovenskej certifikovanej krajčírskej dielni? Áno ideme. Je veľa mladých ľudí, ktorí chcú nosiť kvalitné oblečenie, v ktorom sa cítia pohodlne. Veľa mainstreamových značiek ponúka oblečenie, ktoré po dvoch praniach nevyzerá ako po roku každodenného nosenia

TRANSPARENTNOSŤ je základ (ŠTUDENTA)

Ako vysvetlíš mame, že si nespravil skúšku? No tak, že jej vysvetlíš ako to prebiehalo, že profesor na tebe sedel, že vedľa na izbe mali párty a ty si sa nevyspal alebo, že si dostal flesh a na nič si nespomenul. Presne popíšeš celý proces, aby ťa pochopila a súcitila s tebou.

To sme sa rozhodli spraviť aj MY

V dnešnej dobe len ťažko nájdeš oblečenie, ktoré bolo poctivo jedno po druhom ručne vystrihnuté a ušité priamo na Slovensku. Aj napriek tomu, že vidíme ako funguje predaj oblečenia na Slovenskom trhu vieme, že to chceme robiť po svojom v súlade s našou myšlienkou. Ukázať hodnotu materiálov a práce našich produktov, ktoré ti vydržia. Pozri si konkrétne výrobne náklady našich produktov a pochopíš, že kvalita niečo stojí. Podstatou transparentnosti našich produktov je ukázať mladým ľudom skutočnú hodnotu, nech vedia začo platia. Naše produkty na rozdiel od konkurenčných v sebe nosia hodnotu slovenského výrobku a sme nato hrdí. Chceme podporiť slovenské krajčírske dielne ako aj ďalších našich dodávateľov, ktorých je v odbore odevníctva rok čo rok menej.

Byť odmenení za nákup oblečenia? SWEAR BONY

Chceme byť pridanou hodnotou pre študenta a preto ponúkame každému študentovi využitie našich SWEAR BONOV (zľavové vouchere), ktoré budú personalizované na každé študentské mesto na Slovensku. Vyhľadávame partnerov, ktorých služby či produkty študenti určite radi využijú a tak im pomôžu ušetriť z ich študentského rozpočtu. Je to jednoduché objednáš si niečo od nás a v balíku ti okrem kúsku oblečenia prídu aj vychytané zľavy od spoločností, ktoré študenti v danom meste milujú. Predstav si, že nosíš naše tričko a využitím Bonov od nás sa ti hodnota trička vráti. #SWEARBONY

SWEAR nie je len oblečenie, je to v prvom rade ZÁŽITOK

SWEAR bude prinášať nové zážitky do vysokoškolského prostredia pomocou aktivít, ktoré tu ešte neboli ako sú napr. SWEARGROUP  alebo SWEARFRIENDS a mnoho ďalších. UŽ ČOSKORO SA DOZVIEŠ VIAC…

Október 2019 je  presne rok čo  vznikla naša myšlienka a s hrdosťou ti predstavujeme naše prvé produkty. Pevne veríme, že sme na jednej vlne a spolu vytvoríme ne-nor-mál-nu študentskú komunitu.

0
Studentswear.sk